Homla – sklep z nieruchomościami

Serwis homla.pl jest popularną wyszukiwarką i miejscem publikacji ogłoszeń z branży nieruchomości. Na stronach homla znajdziemy oferty mieszkań, domów, lokali i budynków komercyjnych, działek budowlanych, rolnych i inwestycyjnych. Znajdziemy tam nieruchomości na sprzedaż lub do oddania w najem i dzierżawę. Homla.pl jest portalem ogólnopolskim, a ogłoszenia, które są tam zamieszczone pochodzą z rynku pierwotnego – od deweloperów, a także wtórnego – z biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz osób prywatnych i firm.

Strona główna homli

Na stronie głównej homla.pl znajduje się wygodna wyszukiwarka ogłoszeń, ciekawe artykuły związane z rynkiem nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz ogrodów. W dolnej części strony widoczne są też oferty specjalne – wyróżnione. Z kolei na samym dole widoczne są zakładki najważniejszych podstron statycznych: o nas, kontakt, co nas wyróżnia, regulamin, informacje dla klientów, rejestracja i logowanie.

Wyszukiwanie ofert

Portal zawiera też podstawowe informacje ułatwiające wyszukiwanie ofert i dodawanie nowych ogłoszeń. Do poszukiwania ofert na portalu służy wyszukiwarka. W dolnej części strony frontowej portalu znajdują się też skróty do najbardziej popularnych miejsc lokalizacji nieruchomości. Tam właśnie, poprzez „Przeglądaj oferty” szybko dotrzemy do ofert z regionów i najpopularniejszych miast Polski – Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Gorzowa Wielkopolskiego, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zielonej Góry. Możemy szukać nieruchomości po typie i rodzaju transakcji.

Podczas przeglądania ofert, w bardzo łatwy sposób można przejść do podstrony z naszym ulubionym biurem pośrednika lub dewelopera. Na tych podstronach znajdziemy opis biura, dane kontaktowe oraz listę ofert publikowanych przez danego przedsiębiorcę.

Doświadczenie to radość z udanych transakcji

Homla.pl istnieje już na rynku 10 lat. Przez wiele osób bardzo lubiana i ceniona za prostotę, przejrzystość oraz dużą liczbę ofert. Nieprzerwanie łączy tych co sprzedają, z tymi co poszukują wymarzonego mieszkania lub domu. Homla ciągle rośnie i poprawia swoją jakość, podejmując współpracę z nowymi podmiotami, nie omijając małych, lokalnych biur pośrednictwa. Obecnie na homla.pl znajdziemy kilkaset tysięcy ofert, opublikowanych przez prawie tysiąc najlepszych biur pośrednictwa i deweloperów z całej Polski.

Jeśli aktualnie szukasz mieszkania lub domu albo jesteś właścicielem nieruchomości, a chciałbyś ją sprzedać lub wynająć, to zapraszamy na homla.pl Życzymy udanych transakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 2 =