Baterie umywalkowe podtynkowe – Poznaj wady i zalety!

Baterie umywalkowe podtynkowe to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu nasza łazienka zyskuje na funkcjonalności i estetyce. Nic dziwnego, że takie produkty wybiera coraz więcej osób, będących zwolennikami nie tylko innowacyjnych pomysłów w aranżacji, ale również stylu minimalistycznego. Jakie wady i zalety posiadają baterie umywalkowe podtynkowe i czy warto zainstalować je swoim domu?

Baterie umywalkowe podtynkowe – co musisz o nich wiedzieć?

Podtynkowe baterie umywalkowe składają się z dwóch części. Pierwsza z nich jest widoczna dla użytkowników. Są to dźwignia, rozeta, wylew itd. Drugą grupą jest z kolei część podtynkowa, dostarczająca wodę. Ta część baterii ukryta jest w ścianie, przez co nie mamy do niej dostępu. Ten typ baterii najlepiej zamontować w trakcie remontu czy urządzania pomieszczenia. Współcześnie na rynku dostępny jest cały szereg produktów, dzięki którym możemy wybrać kształt baterii czy jej kolor. Warto również zainwestować w tzw. box podtynkowy, umożliwiający łatwiejszy dostęp do urządzenia w momencie pojawienia się jakiejkolwiek awarii.

baterie do umywalki

Zalety baterii podtynkowych

Oferta baterii umywalkowych podtynkowych jest bardzo szeroka. To odpowiedź producentów na duże zainteresowanie tego rodzaju produktami. Ich sukces uwarunkowany został przede wszystkim sporą liczbą zalet, docenianych przez kolejnych użytkowników. Jeśli chodzi o baterie umywalkowe podtynkowe, największą zaletą jest przede wszystkim estetyczne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest skuteczne ukrycie elementów montażowych. Poza tym ten typ baterii:

  • wpisuje się w niemalże każdą nowoczesną aranżację,
  • pozwala zaoszczędzić miejsce, co sprawdza się w mniejszych łazienkach,
  • charakteryzuje się stosunkowo niską awaryjnością.

Umywalkowe baterie podtynkowe bardzo łatwo również wyczyścić, dbając o ich wygląd zewnętrzny i odpowiednią pielęgnację.

Baterie podtynkowe – wady rozwiązania

Spośród wszystkich baterii łazienkowych, to właśnie ten typ baterii cieszy się nieustannie rosnącą popularnością. Warto wiedzieć jednak, że również i bateria podtynkowa umywalkowa posiada pewne wady. To przede wszystkim czasochłonny montaż. Aby zamontować baterię, konieczne jest przygotowanie odpowiedniego otworu w ścianie. Co więcej, tego rodzaju baterie montuje się na ogół wyłącznie podczas generalnych remontów czy też urządzania pomieszczenia. Baterie podtynkowe łazienkowe sprawiają także spore trudności w przypadku awarii. Jeśli uszkodzeniu uległ podtynkowy element, często konieczne jest skuwanie ścian, co jest zarówno uciążliwe, jak i kosztowne.

Największy wybór baterii umywalkowych podtynkowych w lazienkiabc.pl

Jeśli zdecydujesz się montować baterie umywalkowe podtynkowe, warto skorzystać z oferty od najlepszych producentów, by móc cieszyć się małą awaryjnością oraz wysoką jakością produktu. Taki baterie znajdują się w ofercie sklepu ŁazienkiABC, gdzie znaleźć można propozycje baterii umywalkowych w atrakcyjnych cenach i w najlepszej jakości, o czym przekonało się już wielu użytkowników, zadowolonych z zakupu produktów z szerokiej oferty sklepu.

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 2 =